AKTUALNE PROMOCJE

Aktualnie w promocji

Zamknięte (wewnętrzne)

Twoja firma jest wyjątkowa.
My zrealizujemy dla Ciebie wyjątkowe szkolenia.

O przewadze konkurencyjnej firmy decydują ludzie, ich potencjał i motywacja. Każda firma stara się podnosić kompetencje swoich pracowników. Akademia Rachunkowości Compartners chce pomagać firmom osiagnąć sukces na rynku. Chcemy być partnerem biznesowym dla każdej firmy. Jako firma aktywnie działająca na rynku dysponujemy narzędziami wspomagajacymi te zadania w postaci szkoleń zamkniętych. 

Dlatego też celem szkoleń zamkniętych (tzw. wewnętrznych) jest przekazanie i utrwalenie wiedzy oraz nabycie praktycznych umiejetności w interesujących Państwa dziedzinach. Pasują do Klienta uwzgledniając specyfikę jego potrzeb i upodobań. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące tematyki, formy, miejsca i czasu trwania szkolenia.

Dlaczego wewnętrzne?

  1. Realizujemy szkolenie na temat wybrany przez Klienta.
  2. Dostosowujemy program szkolenia do potrzeb Klienta, to znaczy do specyfiki jego firmy, formy własności oraz branży.
  3. Sposób prezentacji, a także forma przygotowania materiałów szkoleniowych jest dostosowana do wymagań (specyfiki, potrzeb, upodobań) klienta.
  4. Zajęcia realizujemy w siedzibie klienta lub w dowolnym wskazanym przez niego miejscu w Polsce. Jeśli zajdzie taka potrzeba, sami zaproponujemy miejsce szkolenia spełniające niezbędne wymagania.
  5. Czas szkolenia ustalamy wspólnie z klientem, tak by nie zakłócać normalnej pracy firmy klienta, biorąc przy tym pod uwagę zawartość merytoryczną zajęć.
  6. Istnieje możliwość negocjowania finansowych warunków współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.